آموزش جامع نرم افزار کنترل پروژه Microsoft Project: MSP

۱۳۹۶-۰۵-۲۲
این پیام تبلیغاتی است

کنترل پروژه از مهم ترین دروس مهندسی صنایع است که تقریبا  همه ی شرکت ها از این مبحث به منظور پیش بینی وضعیت خود، استفاده می نمایند. به جهت سهولت در کنترل پروژه نرم افزار هایی مانند MS Project و Primavera و غیر به کار می روند.

نرم‌ افزار MS Project یا Microsoft Project یکی از قدرتمند ترین و محبوب ترین نرم‌ افزار های که در زمینه کنترل پروژه تولید شده اند، به حساب می آید. نرم‌ افزار MS Project حدودا از سال ۱۳۸۵ وارد بازار ایران شده است و از آن زمان می توان گفت که به طور وسیعی از سوی کاربران و برنامه‌ ریزان پروژه مورد استفاده قرار گرفته است.

به کارگیری این نرم افزار MS Project از سوی مهندسان کنترل پروژه، اغلب ابزاری به منظور مدیریت زمان پروژه ‌ها می باشد. نرم افزار مایکروسافت پروجکت، در میان مدیران پروژه به منظور انجام وظایفی همچون پیش بینی و برآورد هزینه ها و بودجه، انتخاب ترکیبی صحیح از منابع موجود به طور مجازی، دسترسی سریع به اطلاعات پروژه، پیگیری پیشرفت پروژه، تخمین منابع و فعالیت های مورد نیاز و زمان و موارد دیگر یکی از پرکاربرد ترین نرم افزار ها می باشد.

نرم‌ افزار MS Project از پروژه ها تصویر بزرگی را برای مدیران پروژه فراهم می سازد که می توانند همه ی جزئیاتی که به جهت رسیدن به هدف باید تکمیل شوند، را در آن پر کرده و آنها را به آسانی و در کمترین سازماندهی کنند.

با نرم افزار MS Project به آسانی می توان زمان تکمیل هر بخش از پروژه را تخمین زد و مطمئن شد که می ‌توان در زمان مقرر پروژه را به اتمام رساند. زمانی که اجرای پروژه آغاز می ‌شود، می ‌توان برنامه‌ ریزی را با در نظر گرفتن زمان و تاریخ‌ های واقعی شروع و پایان فعالیت ‌ها، بهنگام سازی کرد. در این هنگام این نرم افزار برنامه ریزی را دوباره محاسبه کرده و گزارش خواهد داد که فعالیت‌ ها تا چه مقدار سریع تر و یا دیرتر تمام شده اند.

 فیلم آموزش نرم افزار MS Project توسط آقای مصطفی لطفی در مدت بیش از ۲ ساعت تهیه و به صورت رایگان ارائه شده است. در ادامه به معرفی این نرم افزار محاسباتی پرداخته و لینک دانلود رایگان نسخه ۲۰۱۶ آن به همراه فیلم و کتاب آموزشی قرار داده شده است.


دریافت فایلهای آموزشی


تبلیغات شما اینجا درج می شود

۱- کتاب جامع راهنمای Microsoft Project 2013- نادر خرمی راد- ۸۴۴ صفحه- PDF

۲- آموزش سریع MSP- امیر ملایی و هومن ابراهیمی فخار- ۴۷ صفحه- PDF

۳- دانلود فیلم آموزش MSP شامل ۶ فصل به زبان فارسی و به همراه کتاب فارسی آموزشی


۴- آموزش جامع نرم افزار کنترل پروژه Primavera P6

۵- مبانی برنامه ریزی و کنترل در پروژه های نفت و گاز و آشنایی با وظایف بخش DCC (مرکز کنترل اسناد)

© انتشار مطالب با ذکر نام وبسایت و با اهداف آموزشی بلامانع است