2

Offshore,Marine / آموزش نرم افزار / صنایع بالادستی (مخازن، اکتشاف، حفاری، تولید، صنایع آفشور و دریایی) / فرایند و تجهیزات

آموزش نرم افزار FlareSim

بهمن ۹, ۱۳۹۴ در ۸:۰۳ ب.ظ


Flaresim نرم افزاری است پیشرفته برای شبیه سازی و طراحی شعله که توسط مهندسان حرفه ای برای مهندسین حرفه ای طراحی شده است. توسط این برنامه میتوانید تابش گرمایی و نویز  تولید شده توسط سیستم مشعل سکوهای نقت و گازی، پالایشگاهها و کارخانه ها را مدل سازی کنید. و دمای سطوح در معرض محدوده را پیش بینی کند. توسط این نرم افزار کاربران می توانند لوله عود، عود صوتی و گاز مایع با استفاده از طیف وسیعی از الگوریتم هایمدلسازی را پیاده سازی کنند. آنها همچنین می توانند گزارش اطلاعاتدر واحدهای خود را انتخاب و وارد کنند، و می تواند داده ها را به واحد دیگر در هر زمان تبدیل کنند. Flaresim برای سهولت طراحی و شبیه ‏سازی vent system piping و سیستم‏های flare در کلیه مراحل فرآیند طراحی بکار می‏رود. در محیط این برنامه برای نمایش مستقیم شبکه لوله از یک نمودار جریان استفاده می‏شود. در کنار این نمودار ، جداول تکمیلی شامل کلیه اطلاعات لازم و نتایج محاسبه شده نیز قرار داده شده است. این برنامه اغلب برای مدلسازی سیستم‏های لوله‏ کشی مربوط به سیستم‏های flare بکار می‏رود.

امکانات و ویژگی‌های Flaresim:

– Case Study Manager: با استفاده از این ویژگی میتوانید “مطالعات موردی” که مدل Flaresim با مقادیرمختلف داده ها و رکورد انتخاب میتونه را ایجاد کنید و نتایج مطالعات را مقایسه کنید. داده های ورودی هم می تواند مقادیر گسسته یا افزایشی از طیف وسیعی از ارزش ها باشد.

– Dynamic Analysis: با این ویژگی توانایی مشخص کردن جریان چگونه شعله ور شدن متفاوت با زمان و محاسبهچگونه تابش حاصل از سر و صدا و سطح درجه حرارت با زمان گسسته گیرنده های متفاوت را خواهید داشت.

– REFPROP Physical Properties Prediction: بسته بندی فیزیکی REFPROP در حال حاضر برای پیش بینی دقیقتر خواصسیالات در دسترس است.
– KO Drum Sizing: این اجازه را به شما میدهد تا امتیاز از دست کشیدن درام بر اساس زمان تجمع مایع و یاقطرات حداقل اندازه carryover را اندازه گیری کنید.برچسب‌ها, , ,


آموزشهای مرتبط زیر را نیز حتما مطالعه نمایید:

+

2 دیدگاه

 1. احسان

  on مهر ۲۳, ۱۳۹۵ - پاسخ دادن

  از مسئولین سایت عاجزانه خواهش میکنم نرم افزار intools در سایت بذارید.چندین بار ازتون درخواست کردم ولی متاسفانه انجام ندادید.

 2. علی

  on شهریور ۳۱, ۱۳۹۵ - پاسخ دادن

  سلام
  لینک دانلود نرم افزار دچار مشکل شده. لطفا لینک جدید بذارید
  در صورت امکان نزم افزار فلرنت رو هم بذارید تویه سایتتون

  تشکر از مطالب مفیدتون

ما به نظرات پیشنهادی، انتقادی و حمایتی شما نیاز داریم، چند کلمه برایمان بنویسید: