1

Offshore / اصول، متریال و طراحی پایپینگ / انرژی های نو / ایمنی، HSE، ریسک و Hazop / بازرسی و کنترل کیفیت / برق، کنترل، ابزار دقیق، مخابرات / پربازدیدترین آموزشها / تاسیسات مکانیکی / تعمیرات و نگهداری / جوشکاری و تستهای غیر مخرب / خطوط لوله انتقال (پایپلاین) / ساپورت و تحلیل تنش پایپینگ / ساخت، اجرا و راه اندازی / شرکتها و منابع انرژی / صنایع بالادستی (مخازن، اکتشاف، حفاری، تولید، صنایع آفشور و دریایی) / عمران و سازه / فرایند و تجهیزات / متریال، خوردگی، رنگ، پوشش و حفاظت کاتدی / مجلات نفت و گاز / مدیریت و کنترل پروژه

مجموعه آموزشی زبان تخصصی نفت و گاز

شهریور ۹, ۱۳۹۵ در ۲:۲۴ ب.ظ


مجموعه آموزش زبان تخصصی رشته نفت و گاز دو مجموعه ارزشمند از دو مرکز معتبر آموزش زبان تخصصی یعنی آکسفورد و لانگمن ، می باشد.

دوره آنلاین طراحی نیروگاه با نرم افزار ThermoFlow
دوره آنلاین طراحی سه بعدی واحدهای فرایندی با نرم افزار PDMS
دوره آنلاین شبیه سازی مخازن نفت با نرم افزار Eclipse

مجموعه آموزش زبان تخصصی رشته نفت و گاز دانشگاه آکسفورد

مجموعه آموزش زبان تخصصی رشته نفت و گاز دانشگاه آکسفورد با نام اصلی English for Oil and Gas ، در قالب کتاب و فایل های صوتی و در دو جلد منشتر شده است. جلد اول این کتاب در ۱۳۸ صفحه و ۱۵ فصل تدارک دیده شده است که هر فصل شامل بخش های It’s my job ,Number talk , Project , Listening , Reading , Speaking , Writing , Language spot , Vocabulary , Pronunciation می باشد. در کنار کتاب نیز فایل های صوتی مجموعه در ۶۰ قسمت صوتی و ۷۲ دقیقه قرار داده شده است.

جلد دوم مجموعه آموزش زبان تخصصی رشته نفت و گاز دانشگاه آکسفورد نیز دقیقا با همان مشخصات جلد اول و البته در سطحی حرفه ای تر و تخصصی تر تالیف شده است.

مجموعه آموزش زبان تخصصی رشته نفت و گاز انتشارات لانگمن

مجموعه آموزش زبان تخصصی رشته نفت و گاز انتشارات لانگمن با نام اصلی English for Oil Industry و در قالب چندین کتاب و فایل های صوتی تدارک دیده شده است. در این مجموعه کتاب دانش آموز ، کتاب استاد ، کتاب های تست و تمرین و کتاب صوتی لغات تخصصی این رشته با هر دو لهجه بیریتیش و امریکن قرار گرفته است. علاوه بر این این مجموعه نیز دارای فایل های صوتی تکمیل کننده تمریات کتاب دانش آموزش می باشد.


دریافت مجموعه آموزش زبان تخصصی رشته نفت و گاز:

7500 تومان – خریدآموزشهای مرتبط زیر را نیز حتما مطالعه نمایید:

+

1 دیدگاه

  1. مهدی

    on تیر ۱۸, ۱۳۹۵ - پاسخ دادن

    با سلام.
    بسیار مجموعه خوبی بود و بنده به عنوان یک استاد دانشگاه واقعا از دیدن آن لذت بردم و به تمام دانشجویانم آن را توصیه نموده ام.فقط جلد دوم آکسفورد در آن موجود نبود.

ما به نظرات پیشنهادی، انتقادی و حمایتی شما نیاز داریم، چند کلمه برایمان بنویسید: