مجموعه آموزشی نرم افزار AutoPlant

۱۳۹۶-۰۲-۲۳
این پیام تبلیغاتی است

AutoPLANT مجموعه‌ای از ابزارهای طراحی دو بعدی و سه بعدی حرفه‌ای و با کاربری صنعتی در قالب اتوکد است که از طریق محیطی یکپارچه برای طراحی، مدیریت، و بازبینی برای تمام سهامداران و اطلاع رسانی مبالغ ذخیره شده، روند سرعت رشد پروژه و ایجاد زیربنایی مطمئن‌تر، سعی در کمک به مدیریت و تخمین قیمت پروژه‌های ساخت و ساز برای کاربران در هر سطحی را دارد.

با استفاده از این نرم‌افزار، تیم طراحی ده‌ها سال تجربه اتوکد در زمینه طراحی‌های صنعتی برای ساخت مدل‌هایی با اطمینان و ایجاد و تحویل پروژه‌هایی دقیق و قابل اتکا را در اختیار خود خواهد داشت. استفاده از مجموعه ابزارهای طراحی صنعتی و رابط کاربری آسان آن، بدین معنیست که شما قادر خواهید بود با سرعتی هرچه تمام‌تر کاربرانی حرفه‌ای و مهندسان طراحی جدید خود را به کار گیرید.

فرقی نمی‌کند که قصد طراحی فروشگاهی کوچک را دارید یا سازمانی با چندین دفتر و شعبه بین‌المللی؛ واسط طراحی AutoPLANT برای هر پروژه‌ای با هر اندازه و وسعت، هزینه‌های دقیقش را تهیه می‌کند. فایل‌های نقشه اتوکد برای مدیریت و پشتیبانی چندین کاربری مختلف برای استفاده مهندسان جهت کار بر روی لوله کشی، تجهیزات، ابزار دقیق و… با مدیریتی آسان طراحی شده‌اند.

استفاده از این مجموعه ابزار نیازمند افرادی با دانش فنی طراحی کامپیوتری ویژه نیست. رابط کاربری ومدیریت آسان ابزارهای این نرم‌افزار، سرعت و دقت را برای مهندسان ناظر و مهندسان طراحی و تعامل بین آن‌ها را به ارمغان می‌آورد. استفاده از AutoPLANT شما را پربازده‌تر کرده و ریسک پروژه‌هایتان را کاهش می‌دهد و باعث می‌گردد مدل‌هایی با کیفتی بالاتر و از نظر اجرا راحت‌تر تهیه کنید؛ و این به معنی پروژه‌هایی با هزینه کمتر و سرعت و اطمینان بیشتر است.


دریافت نرم افزار و آموزشها

۱- نرم افزار AutoPlant و سایر نرم افزار های مهندسی پایپینگ


تبلیغات شما اینجا درج می شود


۲- کتاب آموزشی جامع طراحی با AutoPlant- فرمت: PDF- تعداد صفحات: ۲۸۶- مولف: مهندس علیمردانی

دانلود دموی فایل

5500 تومان – دریافت نمایید

 

۳- کتاب آموزشی نرم افزار AutoPlant- محمد بهزادی- ۱۶۱ صفحه- PDF

۴- فیلمهای آموزشی طراحی Piping با نرم افزار AutoPlant- فرمت:RAR- زبان انگلیسی- شرکت Bentley ارائه دهنده نرم افزار

© انتشار مطالب با ذکر نام وبسایت و با اهداف آموزشی بلامانع است