0

آموزش نرم افزار / ساپورت و تحلیل تنش پایپینگ

آموزش نرم افزار تحلیل تنش Bentley AutoPipe

اسفند ۱۵, ۱۳۹۵ ۸:۰۸ ق.ظ

این پیام تبلیغاتی است

AutoPIPE جامع ترین نرم افزار آنالیز لوله کشی در بیست سال گذشته در پروژه های کوچک تا جهانی بزرگ و سطح بالا در حوزه های برق، نفت و گاز، پتروشیمی، مهندسی سازه های دریایی و حوزه های هسته ای بوده است. سیستم های لوله کشی مهندسی ساز سریعتر توسط ضمانت کیفیت هسته ای تا ISO 9001 پشتیبانی می شود.

AutoPIPE انتخاب جهان EPCs پیشرو است و یک ابزار نرم افزاری جامع و پیشرفته مخصوص آنالیزهای تنش لوله ای فراهم می آورد. وجود محیط مدل سازی پیچیده و ویژگی های آنالیز پیشرفته این نرم افزار برای افزایش کاربردی بودن و بهبود کنترل کیفیت فراهم شده است. همکاری داده های سیال می تواند از طریق یکپارچگی با مدل های ۳D و سازه ای به دست آید و یک محیط مساعد برای توسعه پیشرفت تجاری را فراهم سازد.

AutoPIPE از ابتدا به عنوان یک نمونه قابل توسعه و مقیاس پذیر توسعه داده شد تا نیاز های شرکت هایی که در حوزه های صنعتی مانند هسته ای، انرژی های فسیلی، کارخانه های فرآیندهای شیمیایی، پلتفرم های FPSO، سازه های دریایی DNV و ASME ، سیستم های حفاظت حریق، پالایشگاه های نفت، خطوط لوله گاز و نفت بین کشوری، لوله های غیر متالیک (HDPE و FRP)، لوله کشی سرویس های ساختمانی و … فعال هستند را پوشش دهد. AutoPIPE اکنو ن با سازمانهایی مانند ASME، بریتانیا، اروپا، آلمان، ژاپن، چین ، API, NEMA, ANSI, ASCE, AISC, UBC, ISO و … همکاری می کند.

در این نرم افزارایزومتریک های فشار هوشمند اتوماتیک می توانند به سادگی تولید و سفارشی شوند. هر کس در تیم پروژه می تواند تصمیمات اولیه طراحی را بگیرد، مدل کامل و داده های گرافیکی را مشاهده کند و تشخیص برخورد ۳D را در هر دو مدل AutoPIPE و CAD را در کنار هم با Bentley Navigator اجرا کند.

AutoPIPE امکانات لوله کشی و راهکارهای یکپارچه آنالیز سازه ای را با STAAD.Pro به بازار ارائه می کند. در STAAD.Pro یک مدل سازه بسازید، آن را برای یکپارچه سازی واقعی تر لوله کشی و آنالیزهای سازه ای به Bentley AutoPIPE ببرید، سپس مدل کامل شده لوله کشی را با بارهای پشتیبانی لوله به Bentley STAAD در چند دقیقه منتقل کنید- این یعنی مصداق مفهوم “round-tripping” در اطلاعات سازه ای و لوله کشی!


دریافت فایلهای آموزشی

۱- دانلود بروشور معرفی نرم افزار


تبلیغات شما اینجا درج می شود

۲- دانلود جزوه معرفی امکانات نرم افزار AutoPipe

۳- جزوه آموزشی بسیار مفید تصویری AutoPipe- انگلیسی-۱۱۹ صفحه

۴- راهنمای کامل نرم افزار از شرکت Bentley-انگلیسی-۲۰۴ صفحه


جزوات و فیلمهای آموزشی فارسی در صورت ارسال برای وبسایت در همین صفحه منتشر خواهد شد.


این پیام تبلیغاتی است

استخدام | اینستاگرام | اپ اندروید | اپ آیفون

برچسب‌ها, , ,


دیدگاهتان را بنویسید