1

آرشیو استانداردها / آموزش استانداردها / اصول، متریال و طراحی پایپینگ / خطوط لوله انتقال (پایپلاین)

ترجمه استاندارد خطوط لوله API-5L

مرداد ۲۸, ۱۳۹۴ در ۵:۲۲ ب.ظ


تبلیغات-فرادرس
W3Schools

در صنایع نفت و گاز جهان امروز تقریباً تمامی محصولات لوله ای بر اساس استانداردهای انجمن نفت آمریکا (API) تولید می شوند در رابطه با خطوط لوله نیز استاندارد API 5L مبنای ساخت لوله بوده و انحصاراً توسط این انجمن تدوین می گردید. ویرایش جدید این استاندارد با رویکرد جهانی شدن استاندارد ها و مشارکت سازمان بین المللی استاندارد (ISO) و با عنوان ISO 3183/API 5L تهیه شده است. هدف از تهیه مقاله حاضر توجه به تغییرات به عمل آمده در متن استاندارد جدید و تفاوت های آن با استاندارد قبلی بوده و در آن به روند تغییرات و آخرین اضافات و ضمایم توجه شده و مورد ارزیابی و مقایسه با استاندارد قبلی قرار گرفته است.


15,000RIAL – خرید

برچسب‌ها, , ,


راهنمای دانلود از وبسایت:
در هر نوشته وبسایت، فایلها به صورت شماره بندی شده ارائه شده است. کافی ست روی عنوان هر شماره کلیک نمایید تا دانلود مستقیم آن شروع گردد.
در صورت بروز مشکل، از مرورگرهای دیگر استفاده نمایید. چنانچه لینک موجود نبود، شماره آن را در بخش زیر کامنت بگذارید تا بررسی گردد.

@OilAndGas


تبلیغات-فرادرس

آموزشهای مرتبط زیر را نیز حتما مطالعه نمایید:

+

1 دیدگاه

  1. مهران

    on شهریور ۲۷, ۱۳۹۵ - پاسخ دادن

    با سلام ممنون از سایت خوبتون بسیار عالی و مفید بود . ممنون می شوم اگر ترجمه فارسی استاندارد asme section8 رو به اشتراک بزارین و اگر دوره های بازرسی ndt لوله بر گزار میکنین تمایل دارم شرکت کنم

ما به نظرات پیشنهادی، انتقادی و حمایتی شما نیاز داریم، چند کلمه برایمان بنویسید: